Baza firm  
Moda Ślubna - trendySuknie Ślubne DEMERTIOS

Demetrios to jedna z najbardziej uznanych marek sukien ślubnych na świecie. Jej korzenie wywodzą się z Grecji, ale od wielu lat firma swoją siedzibę ma Stanach Zjednoczonych.


» więcej  
Ta wyjątkowa suknia

Nie dajmy się jednak ograniczać tradycji i nie bójmy sięgać po nowatorskie rozwiązania. Czerpać możemy z najlepszych, światowych wzorców, które dostępne są i na naszym, polskim podwórku.


» więcej  
Panna Młoda z fantazją

Klasyczna polska panna młoda ubrana jest od stóp do głów w biel. To wdzięczny i zawsze odświętny kolor.


» więcej  
Modny ślub

Z pewnością każda panna młoda chce wyglądać na swoim ślubie niepowtarzalnie i wyjątkowo pięknie. Jednak decyzja ''w co się ubrać'' jest naprawdę trudna. A ogromna, dostępna na rynku oferta, może spowodować prawdziwy zawrót głowy.


» więcej  
Awangardowa panna młoda

Suknie i dodatki, łamiące klasyczne tendencje mody ślubnej - to kolekcja Reem Acra na 2009 rok. Czy znajdą się odważne panny młode, które założą te kreacje na swój ślub?


» więcej  
Wypożyczalnie strojów ślubnych

Każdy z nas wie o tym, że w dzisiejszych czasach liczy się dosłownie każda wydana złotówka. Tam gdzie musimy oszczędzić oszczędzamy i jesteśmy dumni, kiedy ta oszczędność wyjdzie nam na dobre.


» więcej  
Ślub w stylu haute couture

Kiedy bierzesz ślub chcesz, by wszystko było jak z bajki. Co zapewni Ci szczęście? Coś starego, coś niebieskiego i suknia od znanego projektanta.


» więcej  
1 |