Ślub Joanna Liszowska ... i co dalej?


Joanna Liszowska - najseksowniejsza polska blondynka właśnie wyszła za mąż. Czy teraz gwiazda zamieni się w gospodynię domową?

Zakochała się jesienią 2008 roku. Choć od przystojnego Szweda dzieliła ją odległość, związek przetrwał, a dwa tygodnie temu jeszcze się umocnił: Joanna Liszowska i biznesmen Ola Serneke wzięli ślub.

Była msza w kościele, potem wesele i radosne poprawiny. Wśród prezentów, jakie otrzymała młoda para, znalazł się serwis obiadowy, garnki, sztućce, misy na owoce, jedwabna pościel - a wszystko to znanych firm, znakomitej jakości i niezbędne w domu.

Choć media przewidują, że Joanna i Ola nadal będą żyć bardziej osobno niż razem, lista prezentów wskazuje, że para ma już wspólne gniazdo. I pilnie go strzeże.

Aktorka nie zwierza się prasie, nie wiemy więc, czy przeprowadzi się do Szwecji i czy myśli o dziecku. Ale jedno udało nam się sprawdzić: gwiazda jest już po nagraniach do nowych odcinków "Na Wspólnej", gdzie gra od niedawna, a Polsat, w którym prowadziła rozrywkowe show, póki co nie ma wobec niej planów.

Nie pojawia się także na planach nowych produkcji filmowych... Może więc najważniejsza dla artystki rola to ta, którą właśnie napisało życie - żony, a potem mamy?Artykuł opublikowany przez EuroSlub.pl

Powrót

Sponsor artykulu
EuroSlub.pl

Formularz e-mail
http://www.euroslub.pl/
tel: 792 86 76 06
Prezentacja firmy
Pozostałe artykuły
Mapa dojazdu

Przeczytaj podobne


Kalendarz przedślubny

Zdecydowanie łatwiej przygotować konferencję, nawet międzynarodową, z udziałem kilkuset osób, niż własny ślub i wesele.Kolekcja jesiennych barw Artdeco

Jesienią marka Artdeco proponuje klasyczny, elegancki makijaż. Kolekcja The power of Elegance oparta została na barwach śliwki, fioletach i ciemnej zieleni.VI Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej

Czy wiesz, że ślub i wesele można zorganizować w jeden weekend, a wybierając pierścionek zaręczynowy wygrać samochód Kia Soul!Linia Skin So Soft firmy Avon

Signature Silk to nowa, udoskonalona linia główna Skin So Soft, przygotowana w oparciu o nową formułę i nowy zapach, dzięki czemu zmienia codzienną pielęgnację w zmysłowy rytuał.